Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van ez velem (bőv. Lent)?

Miért van ez velem (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves lány vagyok. 2 éve kb. már, hogy nagyon visszafogott, zárkózott lettem és emiatt egy-két barátommal meg is szakadt a kapcsolatom. A családommal szemben is nagyon zárkózott vagyok. Na mindegy. A lényeg, hogy félek enni. Vagyis helyesen próbálok táplálkozni pl. nagyon szeretem a zöldségeket, gyümölcsöket sokat is eszek de ezektől is bűntudatom van. Ilyenkor néha általában wc... Tudom hogy ez beteges és abba szeretném hagyni mert veszélyes de valami megállít és azt súgja nem vagy elég jó, kövér vagy, még nem vagy olyan mint a többi gyönyörű lány. Többször próbáltam elmondani a szüleimnek, de félek. Összetörném őket, kiakadnának. Így is sok gondjuk van. A barátomnak mondtam, hogy ez a helyzet velem de csak annyit mondott mindenhogy szép vagyok, vékony vagyok, fejezzem be. Azóta többet nem beszéltem róla neki. Kiskoromban húsi voltam csúfoltak is néha de nem zavart sose. Voltak nálam nagyobb darabok is. De most (kb. 1,5 éve van ez) megváltozott bennem. Valakinek valami tanácsa? (régebben meg is sebeztem magam mikor nagyobb problémáim voltak de annak már vége) 170cm magas vagyok és 51kg. tavaly 60kg voltam.

2013. nov. 1. 19:16
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mindenképp próbáld meg elmondani a szüleidnek! Én is voltamilyen helyzetben és én is féltem elmondani, de ők segítettek és elmúlt a problémám! Ne csináld ezt már tovább, mert 170 cm hez 51 kg nagyon kevés! Biztos nagyon vékony vagy, ne fogyj többet. :)
2013. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!