Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok, de nem...

Anorexiás vagyok, de nem tudom honnan kérhetnék segítséget, ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval tudom, hogy beteg vagyok, de elmúltam 18 éves és már szinte sehol nem vállalnak.. Pénzért meg nem tudok menni sehová, mert anyagilag nem állok úgy.. Már csak azért sem mert 18 vagyok.. Egyedül képtelen vagyok megoldani.. Nincs ötletetek? Vagy tapasztalat?

170 centi vagyok, és 40kiló. Voltam kevesebb is... Amíg gyereknek számítottam, addig mehettem kórházba és kaphattam infúziót, meg feltápláló turmixokat, de most hogy elmúltam 18, már nem nagyon van lehetőségem.. :/



2013. dec. 3. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Kimondottan az anorexia felnött/gyerek kezelésröl nem tudok semmit, de ha életveszélyben vagy jogod van ellátásra a TB vagy pénztárcád terhére. Van TB-d? F/L vagy? Ha akarod, priviben elmesélheted, hogy szerinted ez miért alakult igy.
2013. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és TB-m van. Írok és köszönöm a választ.
2013. dec. 3. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van TB-d, akkor Tündérhegy.
2013. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is írhatsz, én EGYEDÜL lábaltam ki belőle, senki sem segített, de nagyon nehéz volt.

2013. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A Tündérhegy az milyen hely? Igazából én is próbáltam már számtalanszor kijönni ebből, de nem ment eddig mindenki azt mondta, hogy ezzel egész életemben küzdenem kell majd, de én ezt nem akarom.

Kedves utolsó válaszoló, nagyon erős lehetsz és minden elismerésem neked!

2013. dec. 6. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Tündérhegy egy pszichoterápiás és rehabilitációs kórház, gondolom, ilyesmiben voltál gyerekként is. Itt is fogsz kapni infúziót és tápszert (ha kell), de emellett pszichoterápiás segítséget is az problémáid és a kiváltó okok megoldásához. Én ajánlom!

www.tunderhegy.hu

Itt minden információt megtalálsz a jelentkezéhez!

2013. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!