Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért öklendezek mindig a...

Miért öklendezek mindig a reggelitől?

Figyelt kérdés

Akármikor reggelizek, szinte akármit, folyton öklendeznem kell, miközben nagyon éhes vagyok, így az nem játszik, hogy nem kívánom az ételt... Már az első falatnál elkezdek öklendezni és ha erővel tukmálom magamba a reggelit, akkor volt, hogy már ki is hánytam.

Amiket meg tudok enni, azok a gyorsan csúszó ételek, mint a műzli, rántotta... stb, viszont ezek nem igen laktatóak, hamar éhes leszek tőle és akkor megint kezdődik elölről az egész. Az ebéddel és vacsorával (főtt kaja) nincs gond, csak az úgymond száraz kajával.

Próbáltam már fornettit (rendes pék kajától is öklendezek) vagy gyorséttermi kaját is, néha ugyanúgy öklendezek, néha nincs semmi baj, de ezek drágák ahhoz, hogy minden nap ilyeneket egyek.


Van valami ötletetek?


2013. dec. 6. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Zsíros tojásrántotta. Szalonnával. Ez egy reggeli, és azt írtad ez csúszik is (talán mert normális étel?). Edd ezt. Azt meg nem hiszem el, hogy nem laktató. 10dkg zsíron sült 5-10 tojás után hamar megéhezel.. nem.
2013. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is így vagyok ezzel. Egész egyszerűen nem nagyon szoktam reggelizni, később eszem, és akkor nincsen gond.


Egyébként a rántotta teljesen jó ötlet, ha azt kívánod. Hagymával, paradicsommal, kolbásszal nagyon finom!

2013. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!