Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek ha a vérképben a...

Fegyveres Mari kérdése:

Mit egyek ha a vérképben a CA19-9 tumormarker van? Azt irták, hogy hasnyálmirigy rák lehet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Hallgass mindenben az orvosodra. Nincs más tanácsom.... igaz nekem urológiai rákom volt, de működj együtt az orvosokkal. Hagyd magad sodortatni az árral, nekem így könnyebb volt.
2013. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Táplálkozz mindig természetesen. Soha ne boltból vásárol hanem kizárólag saját termelésű élelmiszert fogyassz. Soha ne hallgass az orvosokra, kerüld a gyógyszereket és vegyszereket!
2013. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

1. Szerintem hasznos!

Ha valakinek ilyen komoly betegsége van, akkor mindenképpen hallgasson az orvosokra! Ha szerencséje van, akkor az orvos is fog természetes gyógymódokat is javasolni, de csak kiegészítésként az orvosi kezelés mellett.

Én nem játszanék az életemmel, nem próbálgatnék semmi csodaszert, kuruzslót!

Sőt az igazi természetgyógyászok el is mondják, hogy csak az orvosi kezelés mellett javasolt az ő gyógymódjuk, nem pedig helyette. Aki ezt nem mondja, vagy az ellenkezőjét mondja, azzal nem árt vigyázni!!

2013. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem kizárólag a második válasz a hasznos. Azzal senki sincs előrébb, hogy menj orvoshoz, hallgass az orvosodra. Orvoshoz menni a hülye is tud, anélkül hogy bárki ezt tanácsolná neki. Az ilyen kérdéseknek az a célja, hogy az ember információt kapjon arról mit kell tennie. A második válaszoló ezt kiválóan megadta.
2013. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszoló tényleg adott egy tanácsot, hogy mit egyen. Viszont valakinek azt tanácsolni, hogy ne hallgasson az orvosokra nem túl jó tanács! Szórakozzon mindenki a saját életével, ne másokéval.
2013. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!