Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden evés után hánytatom...

Minden evés után hánytatom magam, mert kövér vagyok. Meddig bírja ezt a szervezetem? Úgy értem, hogy hány hónapig bírná még ezt a szervezetem? És mik lehetnek a következményei? 14/l

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 15:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem ez a legmegfelelőbb módja a fogyásnak. Hagyd abba! Csak rosszat tesz neked! :)
2013. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 .figo. válasza:
Hát azt nem tudom milyen következményei lehetnek , de Én is kövér voltam /vagyok de mostanra már fogytam és sosem jutottam idáig mint TE! Meg ne haragudj ,de NÁlad komoly bajok vannak és nem a külsőddel hanem fejben! Engem inkább ennek a következményei érdekelnének........
2013. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Gratulálok a sok eszedhez!


Milyen magas vagy, mennyi a súlyod? Van-e valamilyen egészségügyi problémád?

Van-e lehetőséged arra, hogy mozogj, egészségesen táplálkozz?


A hánytatós módszerrel irreverzibilis folyamatokat indítasz el, amely akár halálhoz is vezethet. Ne tedd!

2013. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, attól függően, hogy ténylegesen mennyire vagy sovány (tuti nem vagy kövér), pár hónap, max. fél év, ami alatt meghalnál.

Addig persze fokozatosan gyengülnél, mindenféle problémák jelentkeznének. Az elején hullani kezdene a hajad, elromlanának a fogaid, állandóan fájna a torkod és nyelőcsöved (kimarja), sápadt lennél folyton és gyenge. Egy idő után sokszor elájulnál, és később már az ágyból sem tudnál felkelni.

Ekkor már persze kórházba vinnének, és megpróbálnának mesterségesen táplálni, kérdés, az megmentene-e.

2013. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A sorozatos hánytatásnak súlyos egészségügyi következményei lehetnek, akár rövid távon is (fogak romlása, száj fertőzései). A saját érdekedben hagyd abba kérlek és fordulj orvoshoz!
2013. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kilyukadhat a nyelőcsöved!!
2013. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sürgősen keress fel egy pszichológust, valószínűleg segíteni fog, és akkor megérted miért vagy kövér, és nem lesz szükséged arra, hogy fiatalon nyírd magad!!!
2013. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Bulimia a bajod!Menj pszihológushoz és ezt nem azért mondom, hogy idegeljelek, hanem,mert megoldódik majd a probléma ő segíteni fog neked!Jobbulást és ne csináld!!!
2013. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Magánban a kérdező megadta az adatait, amit persze nem írok ki. Lényeg, hogy normális súlyú.


---

Ha rossz a közérzeted, akkor mozogj sokat, hagyd el az üdítőket, a fehér kenyeret. Fogyassz sok zöldséget, gyümölcsöt. Könnyű, de változatos, vegyes táplálkozás a helyes. Nem ez az önpusztító hánytatás.

2013. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De én tényleg kövér vagyok,és ez nem vicc!!!
2013. dec. 11. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!