Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kamilla tea mennyire jó...

A kamilla tea mennyire jó hashajtó?

Figyelt kérdés
mennyit kell fogyasztani ,hogy hasson? (székrekedés "ellen")
2014. jan. 3. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem soha nem hajtott még meg, pedig párszor ittam, amikor rossz volt a gyomrom. Szenna tea a hashajtó.
2014. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a csalántea szokott segíteni
2014. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kifejezetten természetes hashajtó készítményt akarsz használni, akkor ahogy már előttem az egyik válaszoló leírta, a Szenna tea való erre.

A kamilla tea engem sem hajtott meg még sohasem.

De a Szenna tea kifejezetten székletlazító, hashajtó hatású.

2014. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
najó ... megittam egy bögre kamillateát ... rá fél órára már szaladtam is a wc-re .. megtette a hatását.. viszont most elképesztően görcsöl a hasam.. azt hiszem többet nem iszok :/
2014. jan. 3. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is meghajt a kamilla, szerintem függ attól is hogy mennyi füvet ra bele az ember. A filteres kiszerelésben keves van, enkicsit többet teszek bele es allni hagyom 15 percig fedővel.
2022. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!