Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hívják azt a rózsaszín...

Hogy hívják azt a rózsaszín szert, amit az amerikai filmekben szoktak inni gyomorfekélyre?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont így, csak a-betű van csillag helyett, és nyilván brittül nevezik pink shitnek.


Gyomorfekélyre gyulladáscsökkentő táplálkozás szokott bejönni.

2014. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem, mert gyomorfekélyem van, hanem azért, mert kíváncsi vagyok rá. Nyilván te azt sem tudod, hogy miről van szó. Nem nézel igazi filmeket, csak barátok köztöt, ha nézel is, elméd kapacitása kevés még ahhoz is, hogy egy egyszerű akciófilm nem túl komoly tartalmát megértsed, hát még ahhoz milyen kevés, hogy ilyen részletekre odafigyelj.
2014. jan. 19. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban nem nézek filmeket :D
2014. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Közben rájöttem azért, hogy mi a bajod.


Valóban nem tudom a kérdésedre a választ, és valóban hülyeségnek is tartottam a kérdésedet.


De segítő szándékkal írtam a gyomorfekély gyógyításának egy lehetőségét, mivel a gyógyszerekben nem hiszek, működő módszerek viszont léteznek. Azt hittem szükséged van egy gyógymódra, erről írtam. Szóval nem akartam az ellenszenvedet magamra vonni.

2014. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fekelyre isszak, hanem egyeb gyomor problemakra meg hasmenes ellen.

Pepto Bismol a neve:

[link]

2014. jan. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm! :)


Utolsó előtti, szerinted a filmekből fogok ellenszert keresni a gyomorfekélyre? Ha ilyen kretén lennék, akár hívhatnám az Erőt is segítségül.

2014. febr. 3. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!