Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a sajtról?

Mi a véleményetek a sajtról?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom... a Hold is abból van :D
2014. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a sajt az jó...
2014. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Imádom, Párom is, kb. Kvarg Lipót. :) Szerencsére sok ételhez adható.
2014. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Táplálkozás szempontjából nem szükséges élelmiszer, sőt számos szempontból kiiktatandó az étkezésből ( ó , most a sajtimádók vérzésig fogják nyomkodni a piros kezet ).
2014. jan. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a jó sajtokat, de elég sok vackot árulnak, aminek semmi köze a sajthoz, az igazán jók elég drágák.
2014. jan. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon finom sajtok vannak.


Igazából meg méreg a mi testünk számára, de hát.. jah.

2014. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utána olvastam, és igen, amit a gyárban állítanak elő tejtermékeket azok károsak, de amit a tehéntől az nem, mer nem megy át azokon a folyamatokon, mint a gyártás során, de viszont, ha belegondolunk mára már a tehént is mivel etetik.. ez egy ördögi kör. Ilyenkor legyen az ember okos, lehet mindent meg kéne termelni, de honnan tudhatjuk, milyen a talaj minősége is?..

Megoldás a hidroponia

2014. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én biofűvel legeltetett biotehén biotejét/sajtját is károsnak tekinteném, csak lenne benne K-vitamin (azért ez jó, de a húsában is lenne).


Én biztos megkóstolnám és ízlene a biosajt, a hasam nem bírná a benne maradó tejcukrot, a bőröm pedig a fehérjéit :S

2014. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!