Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a mellékhatás ha romlot...

Mi a mellékhatás ha romlot tejet ittam?

Figyelt kérdés

#mellékhatás #rossztej
2014. jan. 24. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs mellékhatása. Hatása van pl. fosás, hányás
2014. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de persze könnyen lehet, hogy megúszod és semmi bajod nem lesz tőle.
2014. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:) csak azért mert vasárnap ittam, és azóta fáj-görcsöl a hasam.. ! :S ( több válasz is jöhet! :):)
2014. jan. 24. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Többször is le tudom írni ha ez segít. Gyanús, hogy nem a tej okozza, mert az az ember vagy észre sem veszi, vagy kihányja a belét azonmód, és utána elmúlik.


De legalább a tanulsága megvan :)

2014. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen a romlott tej?


A tej egy gyulladásfokozó anyag, autoimmun betegségeket katalizál főleg ha sérült a bélfalunk (és az olyan, hogy sérült szokott lenni).


A romlott tej is, de mit nevezel romlásnak? Mikrobiális romlást hagyományosan alkalmaznak tejtermékek előállításához, és ettől nem lesz károsabb a tej. Jobb hatású sem lesz, azt el lehet felejteni hogy probiotikus meg egészséges..


Szóval semmi, nyálkásít, krónikus betegségeket okoz a savanyú, romlott tej is, a friss is.


Az is számít, hogy milyen mikroba szaporodott el benne, vannak patogének is, ezektől lehetnél akár beteg is.

2014. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem akut módon.
2014. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!