Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Híznom kéne, de nem tudom...

Híznom kéne, de nem tudom hogy kezdjek neki. Valami segítség? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta kezdek kórosan sovány lenni,de még nem állított össze semmilyen táplálkozási listát, még adott pár hónapot a hízásra.A bajom az,hogy nem bírok sokat enni,mert telítettség érzetem lesz,néha még hányingerem is.Esetleg tudtok mondani olyan ételt ami kicsit komolyabb,kalóriában dúsabb,de mégsem rontom el tőle a gyomrom?

2014. jan. 30. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed menj el egy fitness/testépítő shopba, és vegyél tömegnövelőt, azok profi cuccok, hozzáadott emésztő enzimekkel, jól összeállított arányokkal, és általában egyszerű porok amiket vízben/tejben feloldasz és megiszol. Illetve vannak MRP-k is, amik ilyen brutál csoki szerűségek, de azok is nagyon könnyen emészthetők, és nem terhelik meg a gyomrot.
2014. jan. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit eszel most, mennyi/mit edzel, milyen az izomzatod.


Izomzat nélkül csak azért hájasodni, hogy a mérlegen szimpatikusabb eredményt kapjunk szinte hülyeség.


Nőknél a túlságosan (kórosan) alacsony testzsírt a menzesz kimaradása jelzi, férfiaknál meg nem igazán számít, nekünk izomzat kell, az sem baj ha csak 5-10% között van a testzsíruk..


Zárd ki a felszívódási zavarokat (hiszen akkor eleve hiába eszel..) szerintem hagyd el a gutént és a tejet, és egyél zsíros, szénhhidrátos ételeket egyszerre. A zsír nem hizlal, de a szénhidrát igen. Együtt a kettő elég nyerő.


A tömegnövelők cukrozott fehérjék. Igen, édességekkel is lehet hízni..

2014. jan. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. És az édességet már próbáltam. 1.kilyukadt a fogam(mosom rendesen) 2.Nem nagyon használt :/ De azért köszi :D
2014. jan. 31. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!