Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, leálljak vagy ne?

Mit tegyek, leálljak vagy ne?

Figyelt kérdés
51kg voltam és hìzni akartam olyan 64kilora hogy egy kicsit kövér legyek meg hogy úszógumim legyen. Eleinte abbahagytam a sportot hogy hizzak (ìgy ràmjött 1,5kg). Aztàn elkezdtem a suliba büfézni ahol csokikat vettem meg sok nesteat. Utàna làttam hogy ràmjött pàr hurkàcska és kicsit az arcomra is híztam. Ez elkezdett nekem tetszeni és elkezdtem venni sok chipset hogy hizzak még egy keveset. Napi 2-3 zacsival ettem meg semmit nem mozogtam a hízàs érdekébe. Ilyenkor már 60kilo körül jàrtam és màr úszógumim volt, a hasam megmàr latszodott ruhaban is. Szüleim nem értették hogy miért hiztam igy meg mert ők nem tadtàk hogy abba haggytam a spotot meg hogy igy eszek mert titokba vettem a xaipszeket is. És mikor màr 65kilonal voltam akkor màr akkora úszógumim meg hàjas hasam colt hogy leakartam egy picit adni. Elkezdtem futni, de nem birtam így abbahagytam. A csipszet meg nem tudok lerakni. Ma mérekeztem meg és màr 67kilo vagyok.

2014. febr. 5. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi volt a konkrét oka annak, hogy hízni akartál? Menny vissza sportolni.
2014. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akartam egybkis hurkacskat meg uszogumit de mostmar tul sok van rajtam
2014. febr. 5. 21:40
 3/3 anonim válasza:
Ez komoly?
2014. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!