Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már 6 napja folyamatosan fáj...

Már 6 napja folyamatosan fáj a hasam, mit tegyek? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggel szörnyű gyomorfájásra ébredtem.. a háziorvos kilőve..egész héten szabadságon van.. görcsös, savas, puffadásos fájdalmakat érzek.. tud valaki valami jól működő házi praktikát vagy vény nélkül vásárolható gyógyszert ?

2014. márc. 13. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonlóan érzek, csak nekem szerencsére (le is kopogom) nem görcsöl a hasam.

Lehet, hogy valami vírus van, és azt kaptuk el?

Állítólag a Rennie nagyon jó rá, de én még nem próbáltam, de sokan dicsérik.

2014. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gyógyszer nem segít.

Nekem tavaly áprilisban volt rettentő has görcsöm, de úgy, hogy mozogni is alig birtam. Rettentően fájt. A háziorvos azt mondta, hogy ha még erősebb lesz akkor menjek be a kórházba. Úgy is lett de ott is csak 1 napot tartottak bent és nem tudták megmondani mi bajom. De utána még napokig fájt.

A gyomorgörcsnek több oka is lehet pl. idegesség miatt, vagy ha olyat eszel ami nagyon nem esett jól.

Ilyen esetekben az orvosok nem agyon tudnak mit tenni, csak megvárod amíg vége lesz. De ha nagyon görcsöl akkor ajánlom, hogy fordulj az ügyeletes orvoshoz, vagy menj kórházba.

2014. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!