Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon keveset eszem,de nincs éhség érzetem se. Ma olyan három körül elkezdtem szédülni és fogalmam sem volt mitől és csak később jöttem rá,hogy se tegnap,se ma nem ettem semmit és attól. Suliban se nagyon szoktam csak mikor ebéd van. Általában akkor jön elő bennem,hogy "hoppá,ennem kéne" ,bár akkor se vagyok éhes. Anyáéknak még nem szóltam,mert lehet,hogy idővel elfog múlni. (kb.egy-két hete tart ez,többször is szédültem már,de akkor nem tudtam,hogy emiatt van,csak ma jöttem rá.)14/L

2014. márc. 22. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól van mert nem eszel rendesen. Figyelj oda rá, mert ebből még komoly problémáid is lehetnek!
2014. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De mikor elalszom nincs időm reggelizni és általában elalszom. Suliban se vagyok éhes,el is felejtek enni. Ebédkor szoktam. Aztán haza jövök,tanulok,tv-t nézek és alszom. A legrosszabb pedig az,hogy nem kívánom a kaját.

Vagy ez a stressztől is lehet?

2014. márc. 22. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!