Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szálkásítani szeretnék. Hogyan?

Szálkásítani szeretnék. Hogyan?

Figyelt kérdés
futok szertornázok van izom csak nem látszik.173cm magas és 70 kg fiú.azt szeretném ha valaki segítene h miből mennyit egyek meg mennyit,mennyiszer.nem vagyok nagyon gazdag ezért vmi egyszerű megoldást szeretnék.ilyenre gondoltam h szénhidrátból meg ami ehhez kell segítsen vki kiszámolni h mennyi kell.
2014. márc. 31. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

" ilyenre gondoltam h szénhidrátból " - Szénhidráttal nem tudsz szálkásítani, ez az az ételkategória, amely a legtávolabb áll a szálkásítástól.


Fehérjére lenne szükséged és zsírra.

2014. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akk mondjad h mit és hogy
2014. márc. 31. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Írd be a keresőbe, hogy " szálkásító diéta " vagy " ketogén diéta " és minden információt megkapsz.

Az étrendet amúgy is neked kell egyénileg összeállítanod magadnak, mert attól függ az egész, hogy mit tudsz megvenni és mennyi az egyéni szükségleted, erre pedig van számos kalkulátor az interneten, amely kiszámolja, hogy a te testtömeged számára mennyi az ideális fehérje-, zsír - és szénhidrátmennyiség. Olvass utána és minden szükséges infót megfogsz tudni.

2014. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
thx
2014. márc. 31. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!