Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak le egy pár kilót?

Hogyan fogyjak le egy pár kilót?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és 42 kiló.Kicsit kövérkés combjaim vannak, cikinek érzem. Mások azt mondják, nem vagyok kövér, mert magas vagyok. Mit tegyek? Fogyjak, vagy ne?

2014. máj. 30. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy.


Ebben a korban nem szabad fogyókúrázni!!! Semmit ne változtass semmin. 42 kiló az nem súly. Kezdj inkább sportolni :)

2014. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*?
2014. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy kell fogynod. Ilyenkor a szervezeted fejlődésben van, ezért szépen és kiegyensúlyozottan kell táplálkoznod, valamint rendszeresen kell sportolnod.


Ennyi, mással ne foglalkozz, mert 12 éves vagy és még rengeteg változás lesz a testeddel kapcsolatosan, ha bármilyen esztelenséget csinálsz ( fogyókúrázás, ételmegvonás, stb. ) , azzal komolyan taccsra vághatod magad ebben az életkorban.

2014. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2014. máj. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!