Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi idő alatt érhetek el...

Mennyi idő alatt érhetek el alacsonyabb koleszterinszintet, ha betartom a diétát?

Figyelt kérdés
24 éves csaj vagyok, 170 cm magas és 53 kilo és 5,3rol 6,4re emelkedett a koleszterinem egy év alatt. Nem tudom mi lehet az oka, egyáltalán nem vagyok elhizva, nincs rajtam egy deka felesleg sem, kerulom a zsiros ételeket, sok gyumolcsot és zoldseget eszek, heti 2-3 alkalommal futok 8-10 kilométereket, szerintem eléggé egészségesen élek és megis ilyen magas a koleszterinem és még mindig nol. Mar nagyon ketsegbe vagyok esve, nem tudom hogy étkezzek ugy, hogy ne fogyjak le. Arra lennék kíváncsi hogy citromkurával és hasonlo koleszterincsokkento kurakkal és még tobb zoldseggel,gyumolcsel mennyi ido alatt tudnám csokkenteni és hány tizedes csokkenést érhetnék el? Koszonom a válaszokat
2014. jún. 17. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem viszel be a szervezetedbe elegendő koleszterint, akkor az gyárt saját magának. A méreteid alapján nálad éppen ez a helyzet állt elő. Ne méregesd, hanem egyél rendesen.
2014. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szintiszoli123 ***** válasza:
2014. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Örülj neki, hogy magas. Neked az pont megfelelő. Gyógyszert véletlen se szedjél. Nem kell kerülni a zsíros ételeket. Kerüld az orvosokat és a cukrot.
2014. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!