Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Modulen IBD tápszer mennyit...

A Modulen IBD tápszer mennyit segítene a hízásomban?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok hízni. Már kb. 10 éve 40 kiló vagyok 167 cm-rel. Egészségügyi okok kizárva. Bármennyit eszek, egyszerűen nem megy. Ugyanúgy 40 kiló vagyok, ha egy nap csak 2-szer eszek és akkor is ha egy nap 6-szor eszek.


Gondoltam akkor most már napi 4-5 étkezés mellett fogyasztanék tápszert is, amivel tudnám növelni a napi kalóriabevitelemet 600-700 kalóriával. Mellette elkezdek erősíteni is (karizom, comb, vádli, hasizom) naponta, kétnaponta max. másfél órát és napi 3 liter vizet megpróbálok bevinni.


Ebédnél próbálom tartani a változatosságot: leginkább húst eszek krumplival és tartármártással, de néha eszek salátát hússal és öntettel, főzeléket feltéttel és kenyérrel, tésztát mártással. Sajnos mivel nem szeretem a gyümölcsöket, így azok hiányoznak az étrendemből. Édességeket, joghurtokat is fogyasztok napközben. Leginkább zöldségeket eszek a gyümölcsök helyett. Hideg kajaként pedig kenyeret szalámival sok vajjal, majonézzel vagy valamilyen házi készítésű vajkrémmel.


Kb. mennyi idő alatt lehetne súlygyarapodást észre venni ezzel az étrenddel, erősítéssel és a tápszerrel?



2014. jún. 27. 17:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!