Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sörhas eltüntetés? . Többi lent

Sörhas eltüntetés? . Többi lent

Figyelt kérdés
21 éves fiu vagyok.és nem szeretnék fogyni,sőt hizni.Mert mostanában akaratom ellenére lefogytam 65kg-ról 58-ra,de a sörhasam sajnos megmaradt.Képzeljetek el egy soványnak mondható 168cm magas 58kilós,enyhén pocakos egyént.Na az vagyok én.Edteni nem nagyon van időm se erőm mert fizikai munkát végzek,és nincs semilyen egészségügyi problémám és étvágyam is van mégis fogyok.Mi lehet a megoldás?Valaki adna valami tippet?
2014. júl. 6. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szénhidrátban (és sörben) szegény, fehérjében gazdag táplálkozás.
2014. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mint az első válaszoló írt. Fél éve száműztem a kenyeret, tésztát, krumplit az étrendemből, fehérjében gazdag élelmiszereket fogyasztok. Beállt a súlyom is, lement a hasamról a felesleg + nem puffadok.
2014. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mivel pótolod a száműzött ételeket utolsó ? Ha az étel olyan ,köretként mit fogyasztasz ? Írnál pár példát ? Köszi :-)
2014. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Saláta, főleg a zöld színűek. Néha bab, kukorica keverék. Ha unalmas rántottába keverem a zöldségeket. Meglepő de egész jó :D. Durum tészta, ha nagyon enni akarsz, de figyelmeztetlek, nem a legfinomabb.
2014. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!