Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olyan 9 óra körül ettem sült...

Olyan 9 óra körül ettem sült husit meg főtt krumplit, és egyfolytában morog a hasam azóta?

Figyelt kérdés

Ez normális? Eddig nem igazán hallottam, de már egy fél órája fekszem és folyamatosan hangok jönnek a gyomromból.

Kezdek félni. Mit csináljak? Ittam még 1 pohár almalevet is.


2014. aug. 8. 00:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ú meg jégkrémet is ettem vacsora után, viszont almalevet nem régen, max egy 3/4-ed órája. Ugye nem fog menni a hasam?
2014. aug. 8. 00:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy menne a hasad, nem ettél összevissza végülis. Csak sokat ettél már így késő este, ami nem ajánlatos, mert megterheli a gyomrodat, mint ahogy azt érzed is most. Szóval semmi baj, csak máskor ne egyél már későn este, főleg ne ilyen husi és krumpliféleséget, mert ezek elég nehéz kaják.
2014. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki megúsztam a gyomorrontást ;)

Igazad volt, tényleg sokat ehettem, mert még most sem vagyok éhes egyáltalán. De hát olyan finom volt... :D


Köszi szépen!

2014. aug. 8. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!