Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rendesen eszem de mégis...

Rendesen eszem de mégis fogyok az mitől lehet?

Figyelt kérdés
190cm 69kg.ugyanúgy eszek mint régen, voltam pár éve 100kg felett is.most már elmegyek orvoshoz mire számítsak?
2014. aug. 10. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A hirtelen fogyás elég sok betegség jele, viszont több tünetet nem írsz, életkort sem, tehát nehéz bármit mondani. Ha elmész a háziorvosodhoz, biztosan el fog küldeni vérvételre, de többet nehéz így mondani.
2014. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21 vagyok.nincsenek tünetek.semmi bajom.de hiába eszek semmi nem marad meg rajtam sőt...úgy nézek ki lassan mint egy csontváz
2014. aug. 10. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
21 évesen még nagyon fiatal vagy, változik a tested. De menj el orvoshoz, beszélgess el vele erről, mert jobb félni mint megijedni! Egy rendes háziorvos kér ilyenkor egy általános kivizsgálást, az sosem árt. ... De ne feledd, ahogy az elhízás úgy a vékonyság ellen is egy gyógymód van: sport és helyes táplálkozás. Nem szabad azt hinni, hogy mert vékony vagy, akkor napi 3 Big Mac menü meg 5 csomag chips és 4 tábla csoki a megoldás. Találj magadnak egy sportot, én pl. konditerembe járok és futni. A konditermekben van személyiedző, aki összeállít neked edzéstervet. Ha ez nem ingyenes - sok helyen nem az, nálunk pl. benne van a bérlet árában. A neten is vannak edzéstervek és étrendek. Ha ez nem, akkor más sportot keress. De anélkül nem fogsz formálódni. Hízni meg ne akarj, mert a háj nem menő! ;) Meg szerencséd van, mert nagyon gyorsan leszel izmos.
2014. aug. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!