Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Évek óta a svájci szaharint...

Évek óta a svájci szaharint használjuk édesítőnek. Az utobbi időben sehol nem kapok. A többi édesítőnek mellékízt érzünk. Budapesten hol kaphatok? Kérem aki tudja segítsen. Köszönettel Lné

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj szteviát. Az növényi, természetes édesítő.
2010. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

több édesítőszer tartalmaz kizárólag vagy vegyesen szacharint. el kell olvasni a csomagolást. vannak cukorbeteg oldalak (pl. www.macosz.hu, diabpont.hu (ha jól emlékszem a nevére), ahol ki tudod keresni az árut, utána meg a boltban megveszed olcsóbban. lehet, hogy patikában is érdemes keresni.


nekem most óriás meglepetés a Spar folyékony édesítőszere. azt hittem, nagyon rossz lesz, de kénytelen voltam ezt megvenni, mert a többi nagyon drága volt. Közelről sincs olyan erős mellékíze, mint a többi folyékony édesítőnek!

2010. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget,már felvettem a kapcsolatot a forgalmazóval.
2010. jan. 15. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs mit :) egyébként este hazafelé menet beugrott, hogy a svájci szacharin van, csak új csomagolásban (sparban azt is láttam). az előző csomagolása irdatlan rossz volt, mindig szétpotyogott a tabletta, ez az új kiszerelés fél fokkal jobb. ez álló dobozos, fehér alapon kék betűs, és kék nyomóka van rajta, ha jól emlékszem.
2010. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én süssinát használok, és azért, mert azzal főzni is tudok. van mellékíze, de így legalább nem használok annyit ;)
2010. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!