Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jelenleg is működő anorexiás...

Jelenleg is működő anorexiás lányok blogjait tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok,aki minden nap írja a blogját a mai napig is, és kizárólag blogra gondolok, nem fórumra avgy vmi ilyesmire.

Nem kérek kérdést! Anorexiás vagyok én is! Köszi a megértést és a segítséget!



2014. aug. 21. 13:41
 1/7 PHP de kóder! ***** válasza:
15%

en tudok, itt talalhatod:

[link]

2014. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a hülye. Ha google-ben találtam volna ilyet, akkor nem itt kérdezném. Amúgy meg nem azért miért van ez az oldal? Hogy az ilyen nagy okosok, mint te, csak játszd a nem létező agyad? Unalmasak vagytok.

Értelmes választ még mindig szívesen fogadok! :)

2014. aug. 21. 15:25
 3/7 anonim válasza:

Én amondó vagyok, hogy ez a kérdés nem jó kategóriában van, a webfejlesztők elég kis hányada küzd hasonló problémákkal, és keresni pedig értelemszerűen nem fognak (ld. #1) - ellenben e kérdés inkább illene az Egészség kategóriába. Jeleztem moderátor bácsinak. :)


Ezen kívül én első körben felcsapnám az anorexia.lap.hu-t (nemtom létezik-e :D), és hát... valóban... keresnék: anorexiával foglalkozó fórumokat, közösségeket, Facebook-on is.

2014. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

szia! nem teljesen napi szintű, de viszonylag rendszeres általam is követett blogok ebben a témában:

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2014. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2017. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!