Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éttermi gombától lehet mérgezé...

Éttermi gombától lehet mérgezést kapni, vagy ott csak konzerves csiperkét használnak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak rossz éttermek, ahol nem tartják be az alapvetőbb egészségügyi előírásokat se...


De ha én étterembe megyek, nem csiperkét akarok enni. Simán vannak nemesebb gombák is. Egy jó hely nyilván vigyáz rá, hogy ne legyen belőle semmilyen mérgezés.

2014. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Augusztusban voltam egy középkori étteremben, erdei gombás sertésszűzérmét ettem. Nagyon finom volt, nem volt semmi gáz. De este 10-től folyamatos gyomorgörcsöm volt, 3x ment a hasam és azt se tudtam, hogy hányjak, vagy a wc-n üljek. Nagy volt a para, de végül is reggelre elmúlt.

én biztos, hogy többet nem veszek gombás ételt étteremben...1000%...

2014. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!