Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szokott fájni az alhasam és...

Szokott fájni az alhasam és ritkán is tudok elmenni nagy wc-re a gyümölcsöket nem eszem meg sehogy se meet nem szeretem. Hogy vigyek a szervezetembe rostot? Hogy tudjak normálisan wc-zni

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. zabbal.
2014. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet!

[link]

2014. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zabpehelyből készült dolgok, pl. zabkása (tejjel, vízzelo főzve). Segíteni fog.
2014. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van, aki semmi rostot nem eszik és megszűnnek az efféle gondjai, de az extrém eset s azt is meg kell előbb szoknia a testnek (na, annak az okoz szorulást, ha rostokat kezd enni, mert a bélflórájának az szokatlan).

Ezt csak érdekességként írtam le.


Az olajos magvak se rosszak, a lenmag különösen gazdag rostban... Szerintem finomabb is a zabnál (főleg, hogy kókusszal és dióval keverve eszem kásának :)), de ízlések és pofonok.

2014. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél zöldségeket, salátát, használj teljes kiőrlésű lisztet, egyél barna kenyeret, barna rizst, bulgurt, hajdinát, lencsét, babot, zabpelyhes müzlit aszalt gyümölccsel, dióval, mogyoróval, mandulával, magvakkal (pl. szezámmag, lenmag, tökmag, mák), adhatsz az ételekhez zabkorpát, búzakorpát, búzacsírát. Kipróbálhatod a szilva- vagy a tamarinlekvárt is.
2014. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!