Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogszabályzó miatt táplálékkie...

Fogszabályzó miatt táplálékkiegészítő fogyasztása?

Figyelt kérdés

Sziasztok fogszabályzós lettem ,és nagyon gyors az anyagcserém baromi sokat ettem eddig, azonban most nem tudok és így is nagyon vékony vagyok de egyre inkább fogyok mert nemtok normál kajákat enni meg húst hússal mert fájnak a fogaim...


Érdeklődnék hogy fogyaszthatnék mindennap egyszer vagy akár többször szénhidrát fehérje port stb.. vagy tömegnövelőt, rendes táplálék bevitel helyett?



2014. okt. 18. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
gyors szénhidrátot csak edzés után, de fehérjeport bármikor ihatsz a nap folyamán, de a bevitt fehérje mennyiség felét fedezd csak koncentrált élelmiszerből.
2014. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem, és mindenhol drágák ezek a cuccok? mert kondizni is elszeretnék járni, és fél kilós fehérje 3000 forint, 1kilós szénhidrát 2000 forint + vitaminok 2400 forint plusz izületerősítő 4300forint és az 12 forint, és akkor ez egy hónapig elég?!


Köszönö szépen a segítséget. :)

2014. okt. 18. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagyobb kiszerelés általában olcsóbb, sok helyen vannak akciók, és a márkák árai is különböznek, de sokszor csak a márkanevet kell megfizetni, ahogy más jellegű termékek esetében is.

Napközbeni szénhidrátként zab(pehely)lisztet vagy valami MRP-t érdemes enni.

Egy olcsó és jó márka: Myprotein. Nézz utána, lehet itthon is kapni, meg külföldről is rendelni, ott mindig van valami akció.

2014. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha érted az angolt és érdekel egy kigyúrt böszme állat véleménye, akkor nézd meg Rich Piana mit mond ezekről


https://www.youtube.com/watch?v=pwUYSi3c2Oo


amúgy meg nekem is volt fogszabályzóm, a fogérzékenység az max 1-2 hétig tart de még annyi sem lesz szerintem, de húst hússal baromira nem egészséges enni egyébként sem..kiegyensúlyozott étrend ez kell ide!


egy szintén vékony srác

2014. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!