Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az? Hogy egész nap...

Miért van az? Hogy egész nap nem tudok enni, mert ha eszek hányingerem lesz, ha nem eszek akkor meg a gyomrom fáj egész nap. Közben hiába vagyok éhes, nem kívánok semmi kaját!

Figyelt kérdés
kb 1-2.hete kezdödött ez. igaz anno sem ettem sokat egy nap..de estenkent van mikor arra kelek hogy hanyingerem van..ès napközben is többször. van mikor meg eszem 2-3szemlet es eleg egesz napra. vagx amit napkozben ettem este ra gondolok es el kap a hanyinger. lehet hogy ez lelki okok miatt is van? mostanaban elegge padlon vagyok lelkileg. vagy mert at valtottam egy masik fogamzas gatlora amibol most szedem a 2.levelet es most jon ki a mellekhatasa?
2014. okt. 27. 17:17
 1/3 hellcatlana válasza:
Ez a lelki gondjaid miatt van, tudom, mert engem is rengetegszer gyötör hányinger, olykor evés közben jön rám, máskor meg éjszaka... rossz érzés. De jobb, ha ezzel nem játszol, ha igyekszel megnyugodni vagy feljavítani a kedved, mert gyomorfekély is kialakulhat, vagy reflux - egyik sem játék. Egyél rendesen, ne kínozd a gyomrod, és ami a legfontosabb: keress olyan elfoglaltságokat, amik felvidítanak vagy lenyugtatnak. Ilyen a sport, a séta, a fotózás, pozitív zenék hallgatása, könyvolvasás, vicces filmek, beszélgetés. Ne tolj ki magaddal! Én is ezen vagyok. :)
2014. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat igyekezni fogok..köszönöm a válaszod.!
2014. okt. 28. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám és tuti lelki dolog.
2014. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!