Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Peritol tabletta?

Peritol tabletta?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen hízok 50.09/182 cm magas vagyok nehezen hízó típus. Eszek mindent ezzel nincs probléma csak állandóan ennél a súlynál stagnál és nem értem mi lehet a probléma. gyógyszertárban ezt ajánlották. Vélemények erről a gyógyszerről?
2014. okt. 31. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, rendbe fog hozni. Vényköteles gyógyszer. Hatalmas étvágyat csinál.
2014. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na ezt jó hallani :) mert érzem hogy ennék még de a gyomrom nem engedi valamiért.. és ez a súly ami nekem van nagyon vékony főleg egy fiúnál. Nagyon remélem hogy behozza az igéretet! egy dobozzal vegyünk vagy inkább kettő?
2014. okt. 31. 16:22
 3/5 Sowilo ***** válasza:

Majd aki felírja, megmondja, mennyit szedj.


Mivel nagyon nagy lesz az étvágyad, a felelősség is nő, különösen oda kell figyelni, mit eszel az egészséged érdekében. Könnyen lehet, hogy csak bezsírosodsz majd, és egészségtelenebb, rondább leszel mint most, ha nem megfelelő az étrended. (az orvos azt fogja mondani, mindent egyél, de ezt nyilván nem kell bevenni)


Az alapja hús és zöldség legyen, táplálkozz zsírosan. Amit egyáltalán ne egyél az a kenyér és a cukor. Ha elvetemültebb vagy, ajánlom a paleó diétát is akár.


Mellé súlyzós edzés vagy street workout azért mindenképp menjen.


/én még nálad is soványabb voltam 4 éve, most vagyok 180cm 78kg/

2014. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)


ÉS te is szetted ezt a peritolt? neked mennyi idő után látszott az eredmény?

2014. okt. 31. 17:17
 5/5 Sowilo ***** válasza:
Jött rám 2kg háj egy hónap alatt mert zabáltam tőle mindenfélét, de miután abbahagytam, lefogytam azt a kicsit is. Igazán akkor kezdtem el nőni, mikor elkezdtem értelmesen kajálni és edzeni. Ami most rajtam van, annak a nagy része inkább izom.
2014. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!