Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Dr. Lenkei termékek mennyire jók?

Dr. Lenkei termékek mennyire jók?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem károsak, én sose vennék ilyesmit.. Sok mesterséges vacak, meg vitaminok több 100-szoros adagban.. A C-vitamin például a Lenkei ajánlotta dózisban (több gramm/nap) vesekövet okoz (ajánlott mennyiség: 60mg/nap). Én nem olvastam ,de egyik ismerősöm mesélte, hogy olyanokat ír a könyvében, hogy az orvosok szándékosan titkolják el az emberek elől az olyan "csodaszereket", mint az övéi, hogy több betegük legyen. Ennél nagyobb baromságot még életemben nem hallottam, egy ilyen embertől pedig már csak elvből sem vennék semmit. Amúgy én is orvos vagyok..
2008. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Orvos vagy, tehát elfogult. Én nem orvos vagyok, olvastam Lenkei egyik könyvét, a Cenzúrázott egészséget. Volt amiben egyetértettem a leírtakkal, volt amiben nem. Végül azt vontam le, hogy valahol középúton van az igazság, mindkét oldalnak van "vaj a füle mögött", de mindkettőnek igaza is van. Kicsit jobban úzok az orvosok felé, ezt mutatja hogy nem merném szedni Lenkei vitaminjait. Talán ha meg lenne felezve a dózis...
2008. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
dr lenkei szcientológus. ha ez mondd valakinek valamit, az úgyse fog tőle semmit venni, akinek meg nem mondd semmit, az nézzen szét a neten, hogy mi is ez a szervezet.
2008. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Hááát... Tényleg vannak sokkal jobb vitamin készítmény gyártók, pl:

Puritans Pride - több boltban lehet őket kapni, biztonságosak.

2008. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem egészséges ennyire nagy mennyiségben vitaminokat enni, egyrészt mert terheli a vesét, másrészt meg a túladagolásnak súlyos következményei lehetnek!
2009. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
hát én már 3 éve szedek hasonlót terméket és azóta csak akkor folyik az orrom ha csípőset ettem. Fehérek és erősek a fogaim, erősek a körmeim, abbamaradt a hajhullásom, nem vagyok fáradt, nyugdotan alszok, tudok koncentrálni. Ezek nem csodaszerek ez csak vitamin! Az orvosok nem szánt szándékkal titkolják ezeket a dolgokat hanem ők is ebbe a hazugságba vannak belenevelve. Az, hogy lenkei scientológus az meg kit érdekel. Külföldön 300hasonló könyvet adtak ki ugyanezzel a témával és ők pl nem scientológusok. És tom cruise is scientologista akkor már szar az összes filmje?
2009. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Láttam néhámy előadását a tv be. Érdekes amiket mondd...
2010. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
én most kezdtem el szedni ezt a Lenkei féle vitamint azt majd kiderül mien lesz. Haverom már szedi 3 hónapja és nem fáradt, jól fog az agya meg ienek. Amúgy meg vitaminból nem lehet túladagolni..ami nemkell a szervezetnek azt kihugyálod -.-''
2010. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
31%
Aki simán rábeszélne 5000 mg C vitaminra / nap, arról nem vagyok jó véleménnyel.
2010. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

01-03 16:20 vagyok.

Én is sokalom még az 1000 mg - osat is.

Szerintem a 200 mg / nap az is elég volt. Sokat mozgok tömegbe, busszal utazom, és a nagy áruházakba is sok emberrel találkozok. Talán sikerült megúsznom az influenzát. Az is igaz sok mandarint ettem.

2010. márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!