Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudom azt edzeni, hogy...

Hogy tudom azt edzeni, hogy minél több ideig tudjam visszatartani a levegőt?

Figyelt kérdés
Szeretném legalább 5 percig visszatartani. Halottam, hogy a világrekord 18 perc volt. Lehetséges ez hogy 5 percig levegő nélkül legyek?
2010. febr. 20. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvass búvár szakirodalmat, gyakorlással lehet fokozni. Kevés mozgás közben, előtte hiperventilláció ( tüdő átszellőztetés). Az én családomban történt meg:vasárnapi ebédnél a nagybátyám ájultan fordult le a székről, nagy ijedtség a családban stb. , majd amikor magához tért mondta: csak gyakoroltam a levegő visszatartást. Úgyhogy CSAK ÓVATOSAN!
2010. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez durva de azért köszi! :)
2010. febr. 20. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A fúvós hangszereken való játék is sokat segíthet.
2010. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gyakorlással. Először csináld addig, amíg birod, ez mondjuk egy perc. aztán várj egy kicsit, és csináld 1 perc 10 ig és így tovább. És a sport is segít, pl futással, úszással megeddzheted a tüdőd, vagy amit előző írt fújós hangszerek
2010. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a Karate az segít?Mert én karatézok.
2010. febr. 25. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!