Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki leírna nekem egy...

Valaki leírna nekem egy szálkásító étrendet? Többi lent

Figyelt kérdés
16éves fiú 66kg 176cm

2015. jún. 8. 16:20
 1/4 anonim válasza:

176cm-66kg-ál mit akarsz szalkasodni??

Ingabb izmosodj.. Az egy pasinak jol áll.. És akk változik a testalkatod is! :)

2015. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ööö.. szálkásítót? hízlalót, nem?

Ha szálkásítót szeretnél akkor vagy testkép vagy fogalmi zavarod van.

Keress rá a shop.builderen az alapismeretekre, vagy töltsd le a sárga kapszulát. Utána keress testépítős recepteket és ha még elfogadsz egy jó tanácsot: gyakorikérdések-Sport mozgás-testépítés kategóriában kérdezz, ha már van valami elképzelésed az egészről, mert amíg nincs, addig le fognak hurrogni, ugyanezt ajánlják és egy későbbi, alapdolgok elolvasása után visszatérést fognak ajánlani.. nem véletlenül.

2015. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kellhet neki a szálkásodás, nincs ebben semmi különös. Tény, hogy kissé fejletlen az izomzata, ha ennyivel is hájas, de 16 évesen van ilyen, még csak most jön el az idő, amikor gyúrhat, persze eddig is mozoghatott volna sokat. De lehet, hogy ilyen alkat s nem akar izmokat.

A párom 56 kilóra fogyott ezzel a magassággal, akkor lett igazán karcsú. Bizonyára elég izomtalan volt, mert most65 kilósan tökéletes az alakja, most sem izmos és nem is akar az lenni soha. Csak ugye, egy nem passzív 36 éves férfire valamicske csak ráugrik izomból. Viszont 67 kilósan, ha nem is kövér, úszógumija van, az a 2 pluszkiló pont a hasán ül, miközben másutt karcsú. Nem néz ki jól. S nála azért léteznek kevésbé jó felépítésű, törékenyebb, keskenyebb mellkasú egyedek...

Úgyhogy simán lehet a kérdezőn háj.

2015. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én olyat nem írtam hogy nem gyúrtam volna pont azért szeretnék szálkásodni mert már van rajtam izom és szeretnem hogy azok láthatóak is legyenek
2015. jún. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!