Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Biocom vagy CaliVita termékek...

Biocom vagy CaliVita termékek a jobbak? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Köszi!

2015. jún. 16. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket se, ha csak nem akarsz rétékesítő robot lenni, és az ismeretségeidet elég szépen leépíteni.
2015. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Hogyan ítéled meg a termék, vagy a gyártó "jóságát", minőségét? Én azután mennék, hogy ellenőrizhető-e, hogy mi van a termékben, nyert-e teszteket, a gyártó mióta van a piacon (gyárt-e, vagy csak vásárol kínából, átcímkéz, majd marketingel és forgalmaz), foglalkozik-e fejlesztéssel, kutatással..


Szerintem a fenti két cég totál szürke szereplő a piacon...

2015. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

mire gondolsz arra, hogy értékesítő robot?


a termékeket a calivitánál az FDA ellenőrzi úgy olvastam a biocomosok drágábbak


mért baj az ha mlm cégtől vásárolok? és ha értékesítenék is: nem jók az üzleti terveik?

2015. jún. 17. 17:38
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Pszichopatát csinál az emberből, aki mindenkibe már csak a potenciális lehetőséget látja, a fejlődéséhez.
2015. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

"az FDA ellenőrzi"


Az FDA minden usában forgalomba hozott terméket ellenőriz. Ez annyit jelent kb., hogy mérget nem tartalmaz. Semmi mást nem jelent ez.


"értékesítő robot": Az emberek MLM fóbiájával nem kell foglalkoznod...

2015. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem kell foglalkoznom az MLM fóbiával? ezt hogy értsem.. mért van MLM fóbia? és miért épülne le az ismeretségi köröm? bocsi :)
2015. jún. 17. 20:46
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Két külön ember írt neked. Én egy harmadik vagyok csak a százalék egyezik. :)

Az MLM egy nagyon jó lehetőség az ismerettségi kör építésére vagy a rombolására is. Tudod ez olyan, mint a kés. Tudsz vele szelni és nyakat is elvágni. Attól függ, hogy te hogyan használod.


Az mlm fóbia a második lehetőségből adódik. De ennyi erővel bármit ide lehetne írni, mert kontárok mindenhol vannak. Sőt ne legyél vállalkozó sem, mert a legtöbb vállalkozás befuccsol. Ezek szerint van vállalkozás fóbia is.


De elég csak megnézni a hozzászólásokat, az egyik a kérdésre válaszolt és valóban segíteni akart a másik meg csak kötözködni jött ide. Ezek alapján jó képet kaphatsz arról, hogy ki melyik kategóriába tartozik.


Azt meg, hogy melyik termék a jobb, ahhoz csak akkor tudnánk valóban válaszolni, hogyha kipróbálnánk mindkettőt, de még akkor sem biztos.

Sosem mondok véleményt egyik cég termékéről sem csak ha kipróbáltam. Egyik cég sem túl ismert a magyar piacon, ettől függetlenül lehetnek jó termékeik.

2015. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hol tudok infót találni, hogy mi a jó mlm cég és módszer?
2015. jún. 18. 14:04
 9/16 anonim ***** válasza:
mlm-független szerzők írásaiból kaphatsz objektív szempontokat. randy gage hogyan építsünk... c. könyvében pl. ír erről.
2015. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi :) ti melyik mlm céget ajánlanátok?
2015. jún. 18. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!