Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Magas vérnyomás megfejelve...

Magas vérnyomás megfejelve cukorbetegséggel . Milyen zsírégető étrend kiegészítő fogyasztható? Milyen emésztés fokozó ehető aminek van is látszata? Olyan ami az étvágyat csökkentené?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, egyél szénhidrátszegényen és zsírosan (ha igazán komolyan csinálod, az a ketogén diéta, de az sokaknak már extrémnek tűnik). A cukorbetegség miatt is jó s az egyetlen módszer, ami nálam étvágyat és étvágyat csökkent (bár ahhoz nekem nagyon mélyre kell mennem a szénhidráttal). No persze ezt ésszel kell csinálni, utánaolvasni, nem túl drasztikusan belekezdeni... Sok cukorbeteg alkalmazza ezt (mindkét típusból), akiknek már elegük volt az orvos által előírt sok szénhidrátból (160g azért nem kevés, de egy cukorbetegnek főleg nem)...
2015. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mindenféle hatástalan és káros bogyó helyett inkább száműzd az étrendedből végleg a rizst, krumplit, kenyeret, tésztát, sütiket meg a többi sózott cukros hulladékot, egyél sok gyümölcsöt és zöldséget NYERSEN, ne sózd az ételt, nagyobb étkezések után végezz valami testmozgást, pl. egy fél-egyórás séta, és így a kilók is lemennek, a cukorbetegség is megszűnik, meg a vérnyomásod is helyreáll.
2015. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja az imént eszembe jutott valami, múltkor a boltban odajött hozzám egy molett csaj és megkérdezte, mit csináltam h így lefogytam. Mondom neki, az a lényeg h kerülni kell a magas GLI ételeket, tésztát, kenyeret ilyeneket. Akkor - kérdi - mégis mit eszek, húsokat? Nem, vegetáriánus vagyok. - Ohh, akkor biztos azért fogytam le. - Nem semmi köze ennek ahhoz...

Utána a kasszánál láttam hogy púposra volt tornyozva a bevásárló kosara zsemlével. Aki így tunkolja magába a fehér pupákot, mégis hogy akar lefogyni...?

2015. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!