Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hizni szeretnék. Lány vagyok...

Fanni1001 kérdése:

Hizni szeretnék. Lány vagyok 170cm és 41kg. Nutridrinröl mi a véleményetek? Vagy mit tanácsolnátok? Kb 60kg ig szeretnék meghizni. Köszönöm, várom válaszaitokat.

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy megfelelő étrenddel többre mennél. :D
2015. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nutridrink jó, de ne attól várd a csodát. Az alap egy jól összeállított hízókúrás étrend (neten találsz) minél kevesebb gyors felszívódású szénhidráttal. Ezen kívül hogy étvágyad legyen még (Nutri mellett is) B vitaminokat érdemes szedni.
2015. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Te mázlista o.O Hány éves vagy?
2015. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
19éves vagyok.és eszek rendesen mégse jön rám semmi.:(
2015. jún. 22. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg 17, és ha 41 kg lennék én lennék a világ egyik legboldogabb embere xd Akkor gondolom ez genetika, nem? És miért szeretnél hízni? Túl vékony vagy? Mert szerintem inkább izmosodnod kéne, attól szép idomaid lesznek.
2015. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen elég vékony vagyok.
2015. jún. 22. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Enni kell, főleg este.


Én két hete 37 voltam, ma 45.

Minden esűűlefekvés előtt:

- fixen fél zacskó szotyi (olívaolajjal, vagy balzsamecettel)

- egy csík szalonna, vagy 8-10 szem tepertő, esetleg 2-3 szelet disznósajt hagymával, sajttal

- vagy rántotta/tükörtojás reszelt sajttal

- sült hagyma-paprika-paradicsom reszelt sajttal

- ezen felül még 1-2 csík csoki


Nos, én este egyáltalán nem eszem kenyeret (bár, amúgy sem igen), meg szerencsére bírja a gyomrom a zsírosat, így rosszullét nélkül ehetem ezeket.

2015. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

20 kg testsúlynövekedés szerinted mennyire egészséges? Tessék elmenni egy konditerembe, elkezdeni edzeni. A súlyzókat is bátran használd, ne aggódj, nem leszel olyan, mint egy testépítő, nekik évekig tartó kemény szenvedés + kis kémia az, hogy elérjék azt a formát.


Emellé kajálni kell sokat, de... nem szemetet.

[link]

[link]

pár hétig kell olvasgatnod, mire leülepszik. Nézhetsz videókat is, úgy jobban megmarad :)



Az edzés azért fontos, mert amennyiben nem éri megfelelő inger az izomzatot, a test nem fogja fejleszteni fölöslegesen - nehezen fenntartható szövet. Tehát ha így zabálsz, akkor a hurkák jönnek csak fel. Azt meg gondolom nem akarod.


Különben is, egyéb egészségügyi haszna is van a mozgásnak. Súlyzós edzés + kocogás/bringa a jó kaja mellé!

2015. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!