Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha méregtelenítek, ihatok...

Ha méregtelenítek, ihatok alkoholmentes sört?

Figyelt kérdés
Nem követek semmilyen méregtelenítő módszert, egyszerűen csak mellőzni akarom az alkoholt, a zsírosat, és sok növényt fogyasztok. Na meg izzadok :-D Nagyon szerettem sörözni nyáron, de most elakarom hagyni az alkoholt, és úgy tudom a sör tisztítja a vesét.
2015. júl. 7. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az összes mindenféle méregtelenítés, tisztítás és más hasonló sötét babonaság. A szervezet alapból tökéletesen méregteleníti magát, ha egészséges vagy, ha meg nem, akkor nagy bajod van, amin nem fog segíteni sem a répalé, sem az, hogy nem eszel pizzát meg más hasonlókat.
2015. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sör, ha mértékkel fogyasztják, nem méreg. Sőt. Igyál nyugodtan alkoholosat is.
2015. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom mértékkel fogyasztani ha elkezdem inni, ezért döntöttem úgy, hogy inkább semennyit.

Túl jól sikerült a múlt hét vége, és úgy érzem a májam hálás lenne ,ha most nem terhelném alkohollal.

Elsőnek írom, hogy van igazság abban, hogy "az vagy amit megeszel", a méregtelenítés nem hókusz-pókusz. A babona meg főleg más kategória. De azért köszi a segítő szándékot. :-)

2015. júl. 7. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
igen alkoholmentes sört nyugodtan ihatsz mert az már nem sör csak ugy hivják
2015. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!