Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyek a legjobb minőségű...

Melyek a legjobb minőségű étrend kiegészítők?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mire kell?
2015. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez elég tág fogalom, hogy étrend kiegészítő. Ha megmondod, konkrétan mit akarsz venni, és mire kell, akkor lehet ajánlani gyártót vagy egyéb forrást.
2015. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak a legjobb félék érdekelnek amik nem valami csodakészítmények amikbe még lehet semmi vitamin vagy hasznos anyagok vannak benne.
2015. júl. 20. 23:30
 4/12 anonim ***** válasza:
De mi a célod vele?
2015. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hasznáni akarom sportolás miatt. Már találtam de még szivesen várok válaszokat.
2015. júl. 23. 04:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mondod? Azt hittem azért veszed, hogy a disznókat etesd vele. Mi a fenét akarsz elérni vele, az a kérdés. Izomtömeget akarsz növelni? Fogyni akarsz? Ki akarod egészíteni a tápanyag beviteled? Vagy vitamin kell? Esetleg ízületi problémáid vannak? Vagy csak el akarod szórni a pénzed valamire, hogy szedj valamit?
2015. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kiegészíteni a tápanyag bevitelt és vitamin.
2015. júl. 23. 22:02
 8/12 A kérdező kommentje:
*használni 2vel ez előtt. A disznóknak is kell a vitamin 5/7 :)))
2015. júl. 23. 22:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Én alapvetően azt vallom, hogy egy hobbisportolónak nem sok szüksége van tápanyag kiegészítésre, ha az étkezése megfelelő. Mostanában mindenhol azt mondják, hogy nem lehet kajával elég vitamint bevinni, de te ismersz vitaminhiányos embert, aki sok zöldséget és gyümölcsöt eszik? Mert nekem amíg hulladék volt az étrendem, addig sem voltak vitaminhiányos tüneteim, és nem is éreztem soha semmi különbséget, mikor vitamint szedtem. Bár szedem én is, illetve tojásfehérjét is viszek be, de szerintem leállok vele a fenébe, mert kidobott pénznek érzem.

Ha mindenképp venni akarsz valamit, akkor vegyél ízületvédőt, azok nekem használnak. Mondjuk nekem szar ízületeim vannak, recsegnek, ropognak, fájnak. Ha neked nincs ilyen gondod, nem biztos, hogy szükséges. Glükózamin+kondroitin+msm kombinációk jók, pl. az universal jointment sport bevált.

Elvileg az Omega-3 halolaj is nagyon tuti dolog, ez megint olyan, aminek nincs közvetlen érezhető hatása.

Multivitaminból ezer féle van, és is mindig váltogatom, hol ilyet, hol olyat veszek, legközelebb valószínűleg már semmilyet.

Fehérjéből nem érdemes márkásat választani, túl vannak árazva. Legjobb a tejsavó és a tojásfehérje, de erről is kezd az a benyomásom lenni, hogy semmi szükség rá.

2015. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fehérjét kendermagból kivontat használok abban van magnézium meg omega 3 is. Vitamint ritkán szedek c vitamint szoktam. Télen szedtem még magnéziumot meg kálciumot is.
2015. júl. 23. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!