Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ízületvédőt ajánlotok...

Milyen ízületvédőt ajánlotok huszas évei elején járó férfinak aki minden nap nehéz fizikai munkát végez és nem akarja magát tönkretenni 40éves korára?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

próbálj másik munkát keresni.

másrészt a zselatin jó az ízületekre, de a legfontosabb, hogy megtanuld a helyes emelési technikákat, nézz körül a neten.

2015. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
zselatin belső fogyasztásra, úgy értettem. kocsonya is lehet meg sima zselatin, vagy a porcos, inas részek az állatból.
2015. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A zselatint én is ajánlom, elvileg a C-vitamin is segíti a kötőszövetek regenerálódását, állítólag az Omega-3 is jó hatással van az ízületekre. Nekem használnak a glükózamin+MSM+kondroitin összetételű ízületvédők. Ha konkrét termék kell, én Universal Jointment Sportot használok, de akár a DM-ben is kaphatsz hasonlót.
2015. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!