Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki aki ismeri a fresunin,...

Janii1994 kérdése:

Valaki aki ismeri a fresunin, vagy a nutrocia nutridrinket segiteni?

Figyelt kérdés
Alultáplált vagyok, mert nem birom. bevinni a megfelelő kcl-mennyisévet, az orvosom írta ki ezeket a tápszereket, az lenne a kérdésem aki szed ilyet, milyen tapasztalatai vannak rólla, a csomagolásra az van írva, hogy lassan kell meginni, miért nem szabad egyszerre meginni?

2015. aug. 1. 17:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, de telefonról írtam és nem nagyon szoktam telefonról írni.
2015. aug. 1. 17:25
 2/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Mert koncentrált tápanyagtartalommal bír. Kvázi energiabomba. Ráadásul szinte már le sem kell bontania a gyomrodnak, rögtön fel tudod szívni. Ha gyorsan iszod, félő, hogy megfosat, plusz esetleg gyorsan emeli meg a vércukrodat, de nem hiszem, hogy téged ez érdekel. Ne szoktasd hozzá maga ilyen sz a r o k h o z. Inkább erőltesd a rendes kaják közül a könnyebben emészthetőeket.


Gluténérzékenységet, laktózérzékenységet vizsgáltak?

2015. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a nutrcia magas energia tartalmú teljes értékű tápszer mely kiegészítő vagy kizárólagos táplálëkul szolg. az alap adagja 2*2 dl. ahhoz hogy hatása legyen legalább 3 hónapot kell használni.emellet 5* étkezés elengedhetetlen . hűtött formába a legjobb. igaz először fura az íze. de meg lehet szokni. :)
2015. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!