Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 176 cm magasság,55cm comb...

176 cm magasság,55cm comb kerület,94 cm csípő,76 derék,63 kg.17 éves lány vagyok ezek az adatok mennyire normálisak, jók?

Figyelt kérdés
Kövérnek érzem magam, de az ismerőseim azt mondjak jo az alakom, de szerintem csak nem akarnak megbántani. Próbálok egészségesen táplálkozni, sokat sportolok is.(nemet, életkort is légyszi)

2015. aug. 9. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha értelmes vagy, magadtól is ki tudod találni, hogy 176 cm-hez a 63 kg nem hogy sok, hanem kevés. Vagy épp jó, de hogy sok lenne... Ennyire nem lehet minden lány hülye. Ne haragudj, de annyi hozzád hasonló van, és annyira idegesítő, hogy mindenki azon parázik, hogy "jajj, kicsi a mellem (mondja ezt D kosármérettel), jajj, kövér vagyok (mondod te a saját adataiddal), jajj, a bal lábam kisujján van egy anyajegy". Komolyan ember, mentél te már ki mások közé? Láttál kövér embert? Tudod, hogy az honnan kezdődik? Mert akkor elmondom neked, hogy amíg a súlyod legalább 100-al kevesebb, mint a magasságod, addig fel ne tegyél ilyen kérdést. Ha tényleg kövérnek érzed magad, pszichológushoz nyugodtan fordulhatsz.
2015. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!