Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pár nnapig nem ettem vagyis 3...

Erik9188 kérdése:

Pár nnapig nem ettem vagyis 3 napig. Ez ugye nem olyan szornu? Koplalasrol olvasta ugye nem fogok ettol megjobban hizni? Mert azert fogytam.

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Három nap már necces, lelassulhatott az anyagcseréd.

A fogyás egy része pedig egyszerűen a belek, szénhidrátraktárak, víz kiürülése lesz. Magyarul nem fogytál annyit, amennyivel kevesebbet mutat a mérleg, és ahogy elkezdesz enni, egy része vissza is fog jönni, mert újra lesz a beleidben anyag, az izmok és a máj glikogénraktárai pedig vissza fognak telni, ami vizet is megköt.

2015. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatjuk. Én nem híznék és fogyás se lenne sok, főleg ha üres glikogénraktárakkal kezdek :) Nekem 4,5 nap a rekordom, s ez valószínűleg így marad, szeretek enni, csak egyszer, amikor még nem voltam paranoid a fehérjebevitelemmel kapcsolatban, kíváncsi voltam.

3 nap szerintem határeset, van, akinek ilyenkor még nem lassul az anyagcseréje, de biztos van, akinek már bekavarhat.

Légy egy ideig óvatos, semmiképp ne egyél rengeteget, ha kívánod se, egyél szolidan, ahogy egy fogyni vágyó értelmes ember. Mozogni sem árt, főleg olyan mozgásformákat, amik jól pörgetik az anyagcserét.

2015. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!