Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Durum tésztás receptek?

Durum tésztás receptek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mivel lenne jó, hogy egészséges legyen, én arra gondoltam, hogy főzök hozzá roston csirkemellcsíkokat, meg zöldségeket rakok bele. Ez így szerintetek finom? Vagy nem lesz nagyon ,,száraz"? Ehhez milyen 'szószt' lehetne használni? Vagy valakinek van valamilyen egészseges receptje durum tésztával? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 13. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szoktam csinálni zöldségest, kevés olajon megdinsztelek pár gerezd felszeletelt fokhagymát, kockákra vágott kaliforniai paprikát, sózom, borsozom, majd elkeverem a kifőtt tésztával, végül megszórom jó sok apróra vágott zöldpetrezselyemmel. Mi sajtot is szoktunk ráreszelni, de nem diétázunk.
2015. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!