Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jól csinálom a diétát, tudok...

Jól csinálom a diétát, tudok ezzel fogyni?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem el edzeni és diétás étrendet követek.186 cm vagyok és 85 kiló.170g fehérje,110g szénhidrát és 12g zsír a napi bevitelem.Heti három kemyény kondizás és 4 maradék napon futok 45-30 percen keresztül.
2015. aug. 29. 19:58
 1/4 silenthunterZ válasza:

Ha heti háromszor keményen kondizol, szerintem még kevés is ez a tápanyagmennyiség.


Futásnál kiemelném hogy egy jó aerob edzés, az minimum 40 maximum 60 perc. Úgy érhető el a hagyományos futással a legjobb eredmény, ha ~130-as pulzusszám alatt futsz, kb 50 percig. A pulzust ha nem tudod mérni, ez kb. azt jelenti, hogy könnyedén tudsz beszélni futás közben, egyenletes a légzésed.

2015. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt a zsír még megtolnám egy picit. Szerintem lehet inkább 20 gramm, hidd el úgy is fogsz fogyni.
2015. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2015. aug. 30. 11:47
 4/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Igen, tudsz ezzel fogyni. Ez baromi kevés kaja. Még akkor is ha nagyon endomorf az emésztésed (ha van ilyen egyáltalán). Izomvesztés lesz, meg anyagcsere lassulás.


Én pedig azt szeretném kiemelni, hogy amit silenthunterZ ír, az kb 20 éves dogma, és már rég tudjuk, hogy máshogyan is lehet, sőt máshogyan még jobb eredményt is el lehet érni.

Nincs zsírégető zóna, a zsírégetés egy állapot, amibe nem azzal kerülünk, hogy 40 percig futunk.

Ettől persze lehet úgy is, ahogyan silenthunterZ írja.

2015. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!