Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek miért?

Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
(Az tudni kell, hogy a suliban bevagyok fizetve szóval ott is van meleg ebéd)Szóval az van, hogy 3napja nem reggelziem (pedig szoktam) nem ebédelek (pedig szoktam) és vacsorára is egy szelet kenyeret eszem.(és ettől is már úgy érzem magam mint aki 7fogást evett..) És nem értem miért. Nem vagyok éhes és ha ránézek egy ételre rosszul leszek tőle és erősen elfog a hányinger. Ez miért lehet? (egyébként 3napja jött meg elősször. ezzel lehet kapcvsolatban?) a válaszokat előre köszönöm:) 13L

2015. szept. 8. 18:20
 1/3 Mr. S ***** válasza:
Nos mivel menstruáció alatt kicsit felborul a hormonháztartás ezért sztem igen ennek tudható be. Próbálj azért egy kicsit többet enni egy kenyér este az nagyon kevés, le fogsz gyengülni
2015. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mr. S ***** válasza:
Volt egy barátnőm Ő ilyenkor épp ellenkezőleg evett ha kellett ha nem mert állandóan éhes volt:D
2015. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:) megpróbálok bár most ez így elég nehéznek tűnik:) de nem szeretnék semmi betegeskedést.. szóval:)
2015. szept. 8. 21:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!