Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hashajtó használata mellett...

Hashajtó használata mellett másoknak is van ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Pár hónapja, csak hetente, másfél hetente tudok nagy wc-zni, és elég kemény a székletem, nehezen is "jön" ki. Eleinte próbáltam rostosabb ételeket enni, joghurtot, szilvát stb, de nem segített. Próbáltam hashajtót is, és a betegtájékoztatóval ellentétben nem másnap reggel lett "könnyebb" hanem délutánra érte el a hatását az előző nap este bevett hashajtó. Ráadásul olyan görcsösen ért el a nagy dolog, hogy azt hittem mentőt kell hívni hozzám, annyira görcsöltem... Másnál is ennyire kellemetlen a hashajtó hatása? Vagy sima ügyként kellene megoldást nyújtani a székrekedésre? Válaszokat köszönöm!
2015. szept. 17. 15:28
 1/2 coolhc válasza:
.
2015. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen nekem is nagyon görcsöl mikor hashajtózok,én is azt hittem a mentő visz el mikor stadalaxot vettem be anno,nagyon durva volt :/ egyébként nekem az 6 órán belül használt viszont a dulcolax nem segített. Nem tudom mit lehetne tenni a székreiedés ellen,mert ahogy olvasgatom nagyon sojan hiába esznek rostos ételeket stb ugyan úgy székrekedésük van. Mondjuk lehet kapni bioboltban útufű maghéjjat ami élelmi rost nekem ez idáig bevált.
2015. szept. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!