Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon gáz hogy lány létemre...

Nagyon gáz hogy lány létemre minden este?

Figyelt kérdés
Megeszek egy tábla csokit?:(( édességfüggő vagyok. Tartom a 61kg omat de nem birok leállni a csokival
2015. nov. 17. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz a zsírtól kövér, amúgy egy jó kakaós étcsokiban jóval több zsír van, mint cukor.

Zsírral remekül lehet fogyni, ha a szénhidrát nem sok. Nincs inzulinválasza, jobban laktat... Na ezért nem értem, mi a gond pl. a 70%-os csokival. Amiből sokunknak kevés is elég. OK, cukor is van benne, én sem eszem ilyesmit, de ez már messze átlag fölötti odafigyelés...


Az édességfüggést lelkileg nem tartom igazán jónak. De nem az a világ vége. Az édességek finomak, csábítóak, jólesőek tudnak lenni. Egy szintig teljesen OK, hogy enni akarjuk őket.

2015. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi baja van a többségnek azzal a 2 kanál cukorral...

Ha le mozgod nap közben nem hízhatsz meg.Ha meg jó a kiválasztásod, inzulint is tudsz termelni többet is, mint 2-3 kanálnyi cukornak való.

A cukorbetegségért nem felelős a cukor, hanem a genetika...

Mindegy, csináld csak. Én van hogy 3-4 táblával veszek egy hétre és egyáltalán nem hízok...Igaz én mozgok is rendesen.

2015. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is, de már fél éve 53 kiló vagyok, szóval... :)
2015. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Par napja en is kiirtam valami ilyesmit :D amugy szerintem nem gaz ha figyelsz a tovabbi kaloriakra. En ha eszem egy tabla csokit akkor nem vacsizom pl.
2015. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!