Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Paleo, es/vagy Ubdate ....

Kakaoscsiga02 kérdése:

Paleo, es/vagy Ubdate . Valakinek bevallt?

Figyelt kérdés
Van valaki aki ezeket probalta mar vagy a paleo eletmodot vagy a Norbi ubdates eteleket? Van akinek bevallt? Az irja le hogy hany kg-t fogyott es mennyi ido alatt.

2015. nov. 20. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
update
2015. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Update.P-vel.Nekem bevált,10 éve lefogytam 15 kilót,azóta is tartom.És mindent eszek,persze én készítem.Cukor helyett édesítő,fehér liszt helyett master mix.Süti,rántott hús,tésztás ételek,stb.Meg sem érzi a család a különbséget.
2015. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimaradt,hogy 3 hónap alatt.Az elsőben szinte csak 1-es ételeket ettem,majdnem 8 kiló lement,a második két hónapban visszább vettem,hogy tartani is tudjam.Persze mozogtam is,vagy napi 20-30 percet,vagy kétnaponta 40-60 percet.Mert a mozgás kell ahhoz,hogy a bőr is szép legyen.
2015. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es, mit jelent a "Update.P-vel" tudnál adni linket?
2015. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Norbi féle Update életmód.Ezt így beírod a Google-ba és ezernyi oldal kijön.Gondolom.Mert én a könyveit követtem,mikor elkezdtem,akkor még nem volt internetem sem.:)
2015. nov. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az update-et nem ismerem, én a másik táborhoz tartozom. Paleóval remekül lehet fogyni:)
2016. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!