Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A banántól narancstól lehet?

A banántól narancstól lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában minden nap egy narancsot és/vagy banánt megeszek, hol ezt hol azt. Van amikor ez az ebédem A székletemben lehet tőle ilyen feketés nagyobb pötty? kb ilyen fél centi átmérőjű? Meg valamelyik nap egy jó hosszú fekete cucc volt a székletemben. Lehet a gyümölcstől ilyen fekete dolog/dolgok a székletben?? nagyon félek hogy valami vastagbél végbéldaganat féle lehet a dolgok mélyén. meg mostanában világosbarna a székletem, mikor sportolok (foci) (a munkám miatt sajnos este már tudok) másnap mintha barnulna a széklet. 21/f vagyok. Valkienk akinek ilyen tapasztalata volt már kérem segítsen!! :)

2015. nov. 25. 20:22
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs a szóismétlések miatt be vagyok parázva + a képzelgésre is fogékony vagyok.
2015. nov. 25. 20:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából a banánt és a narancsot is nagyon egészségesnek tartják, de ha afrikából van, akkor akár DDT is lehet benne, ott még sok helyen mindig használják.


A fekete valami azért elég tág fogalom. A vastagbélben sok minden megakadhat évekre, lehet a gyümölcs csak feloldotta, és jobb hogy kikerült mintha ott lenne 20 év múlva is. Ebben az esetben persze elfogy/megszünik a dolog idővel. Esetleg egy beöntést csinálhatnál, hátha kijön vele aminek ki kell jönnie, nem veszítesz vele semmit.

2015. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mi az a DDT? kiszedtem a székletből azt a nyúlós vmit és anyukám azt mondta hogy alvadt vér nem lehet sok mindent látott a kórházba nővérként csak tudja milyen. több ilyen fekete pöttyöt ahogy írtam láttam benne.
2015. nov. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!