Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomor rontás után mit tegyek...

Gyomor rontás után mit tegyek hogy ki tudjam hányni?

Figyelt kérdés
Már két napja erős hányinger gyötör.De születésem óta nem tudok hányni.Most szeretnék megkönnyebbülni,de nem megy? Mit tegyek?Biztos nem betegség,hanem gyomorrontásom van,földi mogyorót ettem és nem tudom megemészteni,és nagyon buta voltam hogy megettem egy fél zacsival.Mit tegyek?

2015. nov. 28. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nyúlj le kézzel a torkodon ha mindenképpen hányni akarsz, de jobban jársz egy emésztést segítő gyógyszerrel. pl bilagit vagy cerucal.
2015. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha magától nem jön ki, akkor nem ajánlatos erőltetni a hányást. Inkább próbálj tejet inni, ha nem vagy rá érzékeny, vagy próbálj ki valami vénymentes gyógyszert.
2015. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meleg habos sört és közben gondold azt hogy húgy.
2015. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,felhívtam végül is az orvosom.Aki egy recept nélküli emésztés segítőt írt fel már semmi bajom,és a hányást is megúsztam :);)
2015. nov. 29. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!