Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem eszek sok mindent de...

Nem eszek sok mindent de szeretnék hízni. Mivel lehet ezt elérni?

Figyelt kérdés

14 leszek februárban, 165 cm magas és 39 kg vagyok

Jah szal ELÉGGÉ finyás vagyok


2008. szept. 14. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
ird be a googleba: hízókúra
2008. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg sporttal erősíteni! Egyrészt súlyban is több és esztétikusabb is az izom, mint a zsír, másrészt a rendszeres mozgás az étvágyadat is növelheti. Amúgy meg ne aggódj, én pontosan ugyanekkora voltam 14 évesen, aztán felnőttnek meg pont jó alakom van. Valószínűleg vékony alkatú vagy, amiért még hálás leszel a sorsnak, amikor mindenki körülötted a hiábavaló fogyókúrával küszködik, te meg ehetsz, amit csak akarsz.
2008. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom h zavar én is nagyon vékony kislány voltam..még szekáltak is miatta!!!Akkor bántott most már csak röhögök rajtuk hhogy ők milyen kövérek lettek nekem meg igy 21 évesen tök jó alakom van!!! Ha nagyon zavar egyél többet,szedj vmi étrendkiegészítőt,vitamint csak!! Nekem az evés sem nagyon használt...de igy utolag már nem is bánom!!szia
2008. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát 165 centisen kb 50 kg nak kellene lenned int nekem az kb normális. akkor hizhatsz ha sokat pihengetsz olyan 3 orától 4 ig, ha naponta 3szor eszel nagyobb mennyiséget, és ha esteleg valahogyan leleassulna az anyagcseréd, de erre nemtok tippet adni:)
2008. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát már megbocsáss, de szerintem ez már nem egészséges, én 168 centisen vagyok 50 kg, és még sokan rám is azt mondják hogy nagyon vékony vagyok. Csak a sok evést tudom ajánlani. Ja és egyél a mekiben. Azt csak szereted.azt mindenki szereti .. =)
2008. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát, kedves utolsó vűlaszoló, mostmár híztam 4 kilót, és senki sem kövér a családomba úgyhogy szerintem az is közrejátszik...
2008. dec. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!