Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy évben mennyi vitaminkúrát...

Egy évben mennyi vitaminkúrát érdemes tartani? (Centrum, Supradyn)

Figyelt kérdés

#kúra #vitmamin
2015. dec. 12. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

1) A vitaminokat nem kúraszerűen kell alkalmazni.

2) A Centrum és a Supradyn pont semmit sem ér.

2015. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
ezeket nem szabad szedni. nekem bajom lett belőle.
2015. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

akkor mit szedjek?

(bár aligha hihető, hogy vitamin helyett mérgeket reklámoznának a tévében)

2015. dec. 12. 19:17
 4/11 anonim ***** válasza:
a vitamin is egy termék, amit el kell adni. pénzért sokan sokmindenre képesek. ha már muszáj szedned valamit, szedjél organikus dolgokat, organikus vitamint/ásványi anyagokat, ne ilyen vegyipari xarokat. a multivitamin különösen káros, mert mindenből van belőle, olyan is, amiből elég van neked, és túlzásba viheted.
2015. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

csak napi egy tablettát veszek be, nem lépem túl a mennyiséget

Az, hogy a szervezetnek meg mire van szüksége és mire nincs azt meg egyenlőre még nem lehet tőle megkérdezni :)

2015. dec. 13. 05:41
 6/11 A kérdező kommentje:

Összeválogatni természetesen meg egy élet is kevés lenne hozzá meg egy vastag pénztárca is :D

Én kifejezetten jól érzem magam ha szedem a gyógyszer alapú vitamint de sosem viszem túlzásba

2015. dec. 13. 05:43
 7/11 anonim ***** válasza:

hogyne lehetne megkérdezni a szervezetet. vérvételről hallottál-e már. Tünetekből is lehet következtetni.

Csináld akkor, amit jónak látsz. én egy életre leszámoltam az ilyen vitaminokkal, mert tönkrevágták a pajzsmirigyemet az anorganikus jód miatt. Gondolom, hogy másra is képesek, nálam ez jött ki.

2015. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ok köszi a választ

Egyébként most volt vérvételem és különösebben nem rossz a vérkép csak mivel évek óta nem szedtem vitamint most bevágok egy Supradyn kúrát ezért kérdeztem

Érdekes, hogy csak 10-es csomagban lehet kapni, elméletileg 20-30 napig minimum kell egy vitaminkúrának tartani

2015. dec. 13. 15:50
 9/11 A kérdező kommentje:
7 egyébként sajnálom remélem azért rendbejössz!
2015. dec. 13. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:
A vitamin a szervezet tápláléka, azt nem kúraszerűen kell bevinni, mintahogy ebédelni sem küraszerűen szoktál. A Supradin meg a Centrum csak vitamin utánzat jó sok pénzért, szinte alig van bennük vitamin.
2016. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!