Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hányok minden miatt?

Miért hányok minden miatt?

Figyelt kérdés

Szóval úgy kezdődött hogy eleinte minden reggel epét hánytam, így kezdődött minden napom. Aztán egy idő után ez abbamaradt, de viszont ha egy kicsit rosszul voltam rögtön hányok, fáj a fejem, szintén hányok, minden miatt, elkezdek köhögni akkor is, a köhögés irritál legjobban. Ekkor szoktam a legtöbbet. Ma este zuhanyzás után takarítottam a fülem, és fültakarítás közben is irritációt érzek a torkomban, aztán elkezdek köhögni, és ahogy köhögöm, megint hányok. Szóval nemrég le hánytam a barátom lábát, fültakarítás közben. Szóval szerintem ez nem normális hogy még egy fültisztítás közben is attól kell félnem hogy fogok-e hányni. Terhes nem lehetek ez 100%. Menstruálok most éppen, de ez már hónapok óta így megy. A háziorvos nem mond semmit, annyit mond nincs semmi bajom, csak kitalálom azt hiszi. Valakivel volt már hasonló? Mi lehet a probléma? Válaszokat előre is köszönöm.

19/L



2016. jan. 23. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ferjem is igy van. Ez stressz. Relax, nyugalom, stresszmentes elet - lenne a megoldas. Kozrejatszhat, ha refluxos is vagy.
2016. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!